• Satış
  • Son
LEORY 3.5mm bluetooth Adaptörü 4.1 CSR8670 Ses verici alıcı Aptx HD Adaptörü Optik için TV Kulaklık Için XBOX

LEORY 3.5mm bluetooth Adaptörü 4.1 CSR8670 Ses verici alıcı Aptx HD Adaptörü Optik için TV Kulaklık Için XBOX

 
₺ 38.90
₺ 25.29

Sayısı
Sipariş verilebilir


Ürün özellikleri :
Adı : TX16
Bluetooth versiyonu : V4.1, Sınıf II (Destek 5.0)
Bluetooth çip : KSS BC8670
Frekans aralığı : 2.402 GHZ-2.480 GHZ
Bluetooth protokolü : RX : A2 DP AVRCP TX : A2 DP
Fırlatma modu : destek (eşzamanlı bağlantı iki Bluetooth hoparlör veya kulaklık, kullanırken bir CODEC).
Alma modu : destek (bir sürükle iki fonksiyonu, hatta iki cep telefonları).
CODEC : Sıralama TX : APT-X ilk, SBC ikinci, APTX-LL üçüncü, ve Fast Stream RX : SBC dördüncü
APTX Not Kullanın : Destekleyen APT-X 48 KHZ codec (kulaklık veya hoparlörler de gerekir destek APT-X) tek bağlantı için tercih edilir, ve SBC CODEC otomatik olarak üzerinde açık çift bağlantı için.
Pil Özellikleri : 350 MA şarj edilebilir lityum pil
Şarj güç : 110-240 V AC Adaptörü 5 VDC "300m A
Çalışma sıcaklığı : -10-55 derece
Çalışma saatleri : AUX : 15 saat SPDIF : 12 saat.
Ürün boyutu : 60*60*20mm
Özellikleri : Fırlatma modu : 1 : TX16 olduğunu seçmek için geçiş anahtarı tarafından seçilen iletim modu/almak modu. Kontrol ise "TX" modu açmadan önce telefonu. ATV veya SPDIF bağlamak için TV/PC üzerinden geçiş anahtarı. TV veya bilgisayar harici hoparlör modu ayarlanması gerekir. : 2 : güç açıldıktan sonra, arayüz üzerinde ışık olduğunu, bluetooth eşleştirme ışık yanıp söner, Bluetooth arama modu girmek, ve alıcı/bluetooth kulaklık/bluetooth hoparlör açıldığında eşleştirme durumuna girmek için. TX16 otomatik olarak arandı seçin bağlantı için Bluetooth eşleştirme. Bağlantı başarı ışık yanar. Ses iletim mümkündür.3 : eğer ikinci cihazı bağlayın, basın çok fonksiyonlu düğme, ve başka bir LED yanıp söner girmek için arama modu. Bluetooth alıcı cihazı otomatik olarak arandı, bağlantı için ve sonra ışık bağlantı başarılı.4 : çok fonksiyonlu düğmesine iki kez basın sıfırlamak için, net ve yeniden.5 : ikinci kez ürün kullanın, sen sadece açmak için kullanılan ürünleri aynı anda bağlantı gerçekleştirmek için.Alma modu : 1 : TX16 olduğunu seçmek için geçiş anahtarı tarafından seçilen iletim modu/almak modu. Kontrol ise " : RX" modu açmadan önce. Seçin AUX veya SPDIF OUT geçiş anahtarı ile hoparlörleri bağlamak için.2 : güç açıldıktan sonra, arayüz üzerinde ışık olduğunu, kırmızı ve mavi ışıklar flaş dönüşümlü girin, eşleştirme durumu, cep telefonu veya tablet Bluetooth açın, Bluetooth arama "TX16", ve tıklayın bağlamak için. Bağlantı başarılı sonra ışık.3 : eğer bir ikinci cep telefonu bağlayın, sen sadece arama için Bluetooth "TX16" doğrudan cep telefonu veya tablet. Bağlayın tıklayın.4 : çok fonksiyonlu düğmesine iki kez basın sıfırlamak için, net ve yeniden.5 : ikinci kez ürün kullanın, sen sadece açmak için kullanılan ürünleri aynı anda bağlantı gerçekleştirmek için.
Not : geçiş anahtarı güç-devlet içinde seçilen keyfi olabilir. Anahtarlama frekansı çok sık olamaz.
Özel Not : 1 : pil voltajı 3.1 V daha düşük, otomatik olarak kapanacaktır.2 : hiçbir eşleştirilmiş cihazı, otomatik olarak kapanacaktır sonra 5 dakika güç üzerinde.3 : eğer uzun bir süre için kullanmak gerekir, güç kablosu DC5 V bağlayabilirsiniz, şarj ederken kullanabilirsiniz, pil voltajı düşük veya pil şarj sırasında kullanılabilir.4 : eğer istenir eşleştirme şifre girmek için TX16 kullanırken, lütfen "0000" girin.Ambalaj aksesuarları : 1 : TX16 ev sahibi * 12 : optik fiber kablo * 13 : ses kablosu * 14 : şarj kablosu * 15 : kullanım kılavuzu * 1Malları hakkında

Bluetooth Standart:
Bluetooth v4.1
Marka Adı:
LEORY
arayüz:
3.5mm
ses parça:
çift
Kablosuz Tipi:
Bluetooth
WIFI Standart:
Hiçbiri
Içerik:
Ses
Yüksek Çözünürlüklü Desteği:
Hiçbiri
özellik:
Hiçbiri
destek aac:
Hayır
Destek apt-x:
Evet
Destek Hafıza Kartı:
Evet

Kategorideki benzer ürünler