• Satış
  • Son
2.8-inç HD ekran Ahududu pi 3 B/B + (Artı) oyun konsolu el oyun oyuncu ile daha fazla 10000 klasik retro oyunları

2.8-inç HD ekran Ahududu pi 3 B/B + (Artı) oyun konsolu el oyun oyuncu ile daha fazla 10000 klasik retro oyunları

 
₺ 152.28
₺ 109.64

Sayısı
Sipariş verilebilir


Sevgili İsveç ve Brezilya alıcılar, dikkat, lütfen!Isveç göre gümrük politikası, parsellerin gel dışında AB tahsil edilecektir7.5 euro, Ne olursa olsun mal değeri.Brezilya post posta ücretleri$3.5Tüm uluslararası öğeleri için son zamanlarda.Eğer ücretleri alıcı tarafından ödenen değil, paket kökeni ülke gümrükleme ve dönüş için başarısız olur.Müşteriler için ilgili, lütfen satın almadan önce fark.Özellikleri : 2.8-inç, klasik 4 : 3 oranı, yüksek-hız 60 çerçeveleri, 640x480 yüksek çözünürlüklü ekran, net kaliteli, ve parlak renkler.5 seviyeleri ayarlamak ekran parlaklıkYükseltme PSV mantar kafa rocker!Ayrılmış standart USB arayüzü, destek çok kolu oyun oynamak için birlikte.Destek HMDI çıkışı4000 m Ah lityum pil, destek kalan güç ekran3 B kabuk Ahududu Pi ile uyumlu olduğunu, 3 B +, 2 B, B + modelleri.Recalbox ve Retropie ve Lakka sistemi ile uyumlu, ücretsiz kurulum sistemi ve oyun ROM.Destek için PS1/N64/FC/SFC/MAME/MD/PS/GBA ve diğer klasik retro oyunları.Bir modüler yapısı, fiş ve oyun, retro oyunları için uygun, ayrıca DIY DIY eğlence keyfini oyuncular için uygun.Iletken yapıştırıcı ve silikon düğmesi, güvenilir çalışma, ve yerine uygun parçaları, yorgun değil uzun bir süre oynamak için.Not : Lakka sistemi desteklemiyor seviye 5 arka parlaklık. Retropie 4.4 seviye 5 parlaklık için gereklidir.Bize bir mesaj bırakın lütfen için her versiyonu oyun listesi.Kiti 1 : sin PiKiti ensamblado, sin incluir Ahududu PiKiti 2 : Pi 3 B ve 32 GBKiti 1 + 32 GB TF kart + Ahududu Pi 3 Modeli B veya B +
(TF kartı ile 32 GB entegre Retropie sistemi ile fazla 10000 + oyunlar)
Not : tüm aksesuarları monte edilmiştir.
Kiti 3 : Pi 3 B ve 64 GBKiti 1 + 64 GB TF kart + Ahududu Pi 3 Modeli B veya B +
(TF kartı 64 GB fazla 15000 oyunları ile Retropie sistemi ile entegre).
Not : tüm aksesuarları monte edilmiştir.
Not : konsol Için, biz bir ücretsiz 5 V3 A güç kaynağı ülke için. Özel gereksinimleri varsa, bize bir mesaj bırakın lütfen. -Güçlü çekirdek Bu konsol kullanır Ahududu Pi 3 B veya 3 B + anakartlar, tercihlerinize göre seçebilirsiniz.
Çünkü 3 B + son ürün, böylece performans daha güçlü, ve 3 B anakartlar var daha iyi uyumluluk ile mevcut oyun sistemleri.
-Ön-yüklü Retropie sistemi :
Fazla 6,000 oyunları (sadece test için bir satış hedef olarak değil)
Recalbox ve Retropie ve Lakka sistemi ile uyumlu, ücretsiz kurulum sistemi ve oyun ROM.
Destek için PS1/N64/FC/SFC/MAME/MD/PS/GBA ve diğer klasik retro oyunları.
-2.8-inç HD Ekran :
Klasik 4 : 3 oranı, yüksek-hız 60 çerçeveleri, 640x480 yüksek çözünürlüklü ekran, temizle kalite, ve parlak renkler. Support5 seviyeleri ayarlamak ekran parlaklık. -Destek HDMI çıkışı : Bağlanabilir TV, evde bir ev sahibi olarak, seyahat bir el. -Destek birden fazla oyuncu oynamak için : USB kolu tak ve çalıştır olduğunu, veBiz tavsiye kullanarak bir kolu ile bir 2.4 G alıcı. Gerçekten mesafe kısıtlamaları olmadan oyun oynamak. -Çapraz anahtar +Yükseltme PSV mantar kafa rocker! Daha retro oyunları ile uyumlu, iyi düğme hissediyorum, güvenilir çalışma, uzun ömürlü. -4000 m Ah LITYUM MATTERY Test GBA oyunu "Banka Savaşçı", pil ömrü yaklaşık 4 saat. Aşırı şarja karşı koruma ile ve aşırı deşarj koruma levhası.


Malları hakkında

renk:
Without pi only case, 3B Plus and 32G, 3B plus and 64GB
Renkli Ekran:
Evet
Model Numarası:
PIX-BOY
iletişim:
USB
Dokunmatik Ekran:
Evet
paket:
Hayır
ekran Boyutu:
2.8

Kategorideki benzer ürünler