• Satış
  • Son
Yeni Sürme Motosiklet Bisiklet Yarım Yüz Maskesi Bisiklet Açık Spor Kış Sıcak Rüzgar Geçirmez Kayak Yüz Maskesi Balaclava Boyun Isıtıcı

Yeni Sürme Motosiklet Bisiklet Yarım Yüz Maskesi Bisiklet Açık Spor Kış Sıcak Rüzgar Geçirmez Kayak Yüz Maskesi Balaclava Boyun Isıtıcı

 
₺ 2.18
₺ 1.48

Sayısı
Sipariş verilebilir

Yeni Sürme Motosiklet Bisiklet Yarım Yüz Maskesi Bisiklet Açık Spor Kış Sıcak Rüzgar Geçirmez Kayak Yüz Maskesi Balaclava Boyun Isıtıcı 1. güneş ve rüzgar, toz ve kirlilik, kar ve yağmur.. Ah, senin yüz, kulak ve boyun büyük bu zararlı maruz kalma altında faktörleri vardır. Ben demek, bir bisiklet sürme, kayak, ya da diğer açık spor. Böylece büyük koruma sağlamak istiyorsan yüz, kulak, ve boyun, gerçekten ihtiyacınız istediğiniz ne almak için bu yüz maskesi.
2. yüksek kaliteli likra yapılmış, bu yüz maskesi yüz büyük koruma sağlar, kulak ve boyun güneş, rüzgar, soğuk ve kar. Yumuşak ve rahat. Onun nefes malzeme kolay nefes ama ultra koruma sağlar.
3. It kullanımı için ideal zaman sürme, kayak ve diğer açık hava spor. Ayrıca mükemmel temel ekipman savaş oyunları, paintball ve avcılık.
4. It çok yönlü için kullanılabilir tüm yıl boyunca. Yaz aylarında, bu ter emme ve güneşten korumak. Kışın, rüzgar ve soğuk korumak için yardımcı olur. Gerçekten pratik.
5. balaclava ile tarz basit taze renk, bu büyük bir aksesuar moda olmak için ve aynı zamanda işlevselliği. Boyutu : Renkler : Resimler : >>>Takip Bizim MağazaVe bir olsun satıcı ile IrtibataÖzelHediye, Biz de özel fiyat Takipçileri için her ay.


Malları hakkında

renk:
Koyu Gri
boyut:
One Size
malzeme:
Likra
Name:
Cycling Half Face Mask
Type:
Windproof Cycling Half Face Mask
Application:
Riding, Motorcycle, Cycling, Skiing outdoor sports
Size:
40*23cm
Color:
Red, Purple, Black, White, Sky-Blue, Coffee

Kategorideki benzer ürünler